CUPA KOLPING Ed X-a Juniori si Studenti 09.03.2019 Timisoara

Clasament final după 7 runde
Turneul de juniori și studenți

Loc Nr.start Numele FED Rtg. Club/Oras Pct.  TB1  TB2  TB3
1 2 II Panc Samuel ROU 1797 Css Nr. 1 Timisoara 6,5 0,5 6 32,5
2 1 CM Ursan Petru-Sebastian ROU 2195 Student 6,5 0,5 6 32,0
3 13 II Santimbrean Mihnea-Nicolae ROU 1249 Csu Universitatea De Vest Timi 5,5 0,0 5 28,5
4 3 II Mocan Radu-Adrian ROU 1491 Cs Mediator Giarmata Vii 5,0 0,0 5 35,0
5 4 II Dragoi Albert-Marian ROU 1470 Cs Talbot Resita 5,0 0,0 5 30,0
6 16 II Milos Gabriel-Matei ROU 1161 Csu Universitatea De Vest Timi 5,0 0,0 5 27,0
7 9 AFM Iucu Mihai ROU 1318 Cs Giroc-Chisoda 5,0 0,0 4 33,5
8 21 II Chiu Vlad-Stefan ROU 1097 Cs Mediator Giarmata Vii 5,0 0,0 4 27,5
9 6 II Coman Gabriel-Flavius ROU 1432 Css Nr. 1 Timisoara 4,5 0,0 4 33,5
10 17 II Derevenciuc Dragos-Cristian ROU 1140 Cs Sinandrei Timis 4,5 0,0 4 30,0
11 10 II Ghitoiu-Stelzner Mario-Patrick ROU 1277 Cs Mediator Giarmata Vii 4,5 0,0 4 29,0
12 11 ACM Juravle Stefan ROU 1276 Cs Giroc-Chisoda 4,5 0,0 4 28,5
13 15 II Duma Ioan-Cristian ROU 1197 Cs Mediator Giarmata Vii 4,5 0,0 4 28,0
14 22 II Grosu Tudor ROU 1083 Cs Mediator Giarmata Vii 4,5 0,0 4 28,0
15 55 Cristea Andrei ROU 1001 4,5 0,0 4 27,5
16 12 II Mascas Anisia-Teodora ROU 1265 Cs Mediator Giarmata Vii 4,5 0,0 4 27,0
17 8 II Minnich Mihaela-Cristiana ROU 1353 Cs Sinandrei 4,5 0,0 3 30,0
18 23 II Costea Ana-Maria-Teodora ROU 1066 Cs Sinandrei Timis 4,5 0,0 3 26,5
19 7 II Magarin Semela-Amara ROU 1397 Studenta 4,0 0,0 4 30,5
20 25 IV Motofelea Alexandru-Catalin ROU 1037 Student 4,0 0,0 4 28,5
21 28 IV Sufan Carmen-Antonia ROU 1001 Cs Sinandrei Timis 4,0 0,0 4 26,0
22 20 II Puiulet Mihaela ROU 1098 Csu Universitatea De Vest Timi 4,0 0,0 4 26,0
23 24 II Duma Daniel ROU 1041 Cs Mediator Giarmata Vii 4,0 0,0 4 25,5
24 26 II Mitar Octavian ROU 1035 Cs Mediator Giarmata Vii 4,0 0,0 4 24,5
25 27 II Eva Maria-Luiza ROU 1002 Studenta 4,0 0,0 4 23,0
26 19 II Plesca Victor ROU 1132 Css Nr. 1 Timisoara 4,0 0,0 4 23,0
27 48 FC Stoica Sara-Alexandra ROU 1001 Cs Unirea Sannicolau Mare 4,0 0,0 4 22,5
28 5 II Indre Alexandru-Claudiu ROU 1454 Student 4,0 0,0 3 30,5
29 31 FC Chira-Jurj Miruna-Emilia ROU 1001 Css Nr. 1 Timisoara 4,0 0,0 3 23,0
30 47 FC Sabo Sergiu-David ROU 1001 Cs Sinandrei Timis 3,5 0,0 3 25,0
31 61 Petrescu Victor ROU 1001 3,5 0,0 3 24,5
32 49 FC Szeidert-Subert Iosif ROU 1001 Cs Mediator Giarmata Vii 3,5 0,0 3 22,0
33 14 II Stanga Daniel ROU 1202 Cs Mediator Giarmata Vii 3,0 0,0 3 28,0
34 38 FC Iosif Mihai-Alexandru ROU 1001 Student 3,0 0,0 3 27,5
35 34 FC Daescu Ema ROU 1001 Cs Mediator Giarmata Vii 3,0 0,0 3 25,0
36 54 Anghel Filip ROU 1001 Mediator Giarmata-Vii 3,0 0,0 3 25,0
37 62 Preda Fabian ROU 1001 3,0 0,0 3 24,0
38 41 FC Moldovan Gabriel-Ionut-Vasilica ROU 1001 Cs Timisul Sag 3,0 0,0 3 23,5
39 42 FC Molnar Ruben ROU 1001 Cs Sinandrei Timis 3,0 0,0 3 23,0
40 40 FC Mascas Razvan-Sofian ROU 1001 Cs Mediator Giarmata Vii 3,0 0,0 3 22,0
41 32 FC Cioaga Dragos-Andrei ROU 1001 Cs Comunal Dudestii Noi 3,0 0,0 3 21,5
42 43 FC Munteanu Ioana-Teodora ROU 1001 Cs Comunal Dudestii Noi 3,0 0,0 3 21,0
43 53 Dominte Alexandru ROU 1001 Cs Unirea Sannicolau Mare 3,0 0,0 3 19,5
44 44 FC Paun Sara-Ionela ROU 1001 Cs Sinandrei Timis 3,0 0,0 3 18,5
45 37 FC Hermeniuc Cornel-Constantin ROU 1001 Cs Comunal Dudestii Noi 3,0 0,0 2 22,5
46 30 FC Bojan Vlad ROU 1001 Cs Comunal Dudestii Noi 2,5 0,0 2 24,5
47 35 FC Farcas Tudor-Stefan ROU 1001 Cs Unirea Sannicolau Mare 2,5 0,0 2 24,0
48 33 FC Crucean Roxana ROU 1001 Cs Comunal Dudestii Noi 2,5 0,0 2 23,5
49 51 FC Varzaru Mihai-Valentin ROU 1001 Cs Comunal Dudestii Noi 2,5 0,0 2 21,5
50 56 Csaszar Marinela ROU 1001 2,5 0,0 2 19,5
51 29 FC Anghel Diana-Mihaela ROU 1001 Cs Comunal Dudestii Noi 2,0 0,0 2 25,0
52 36 FC Gradinaru Stefan-Octavian ROU 1001 Cs Mediator Giarmata Vii 2,0 0,0 2 19,0
53 39 FC Lupau Sonia ROU 1001 Cs Sinandrei Timis 2,0 0,0 2 18,5
54 60 Moldovan Alexandru-Alin ROU 1001 2,0 0,0 2 18,0
55 52 Brujban Andrei ROU 1001 Recas 2,0 0,0 1 20,0
56 63 Sabau Myriam ROU 1001 Cs Mediator Giarmata Vii 1,5 0,0 1 20,5
57 59 Marin Andra ROU 1001 Recas 1,5 0,0 1 17,5
58 57 Csaszar Sebastian-Iosif ROU 1001 1,5 0,0 1 17,5
59 50 FC Untaru Dumitru-Paul-Cristian ROU 1001 Cs Mediator Giarmata Vii 1,0 0,0 1 22,5
60 58 Frasie Anabelle-Bianca ROU 1001 1,0 0,0 1 17,5
61 46 FC Sabau Dominic-Emanuel ROU 1001 Cs Mediator Giarmata Vii 1,0 0,0 0 15,5
62 45 FC Preda Fabian-Ioan ROU 1001 Cs Giroc-Chisoda 0,0 0,0 0 18,0
63 18 II Hoanca Alexia-Ioana ROU 1139 Cs Mediator Giarmata Vii 0,0 0,0 0 16,5
64 Simion Tudor ROU 1001 0,0 0,0 0 16,5

Clasament final după 7 runde
Turneul de copii până la 10 ani

Loc Nr.start Numele FED Rtg. Club/Oras Pct.  TB1  TB2  TB3
1 9 II Cotoara Laura ROU 1023 Csu Universitatea De Vest Timi 6,5 0,0 6 33,0
2 10 FC Tamas Christian-Arrydan ROU 1019 Cs Talbot Resita 6,0 2,0 6 35,0
3 1 Onica Victor-Dominic ROU 1272 Cs Mediator Giarmata Vii 6,0 0,0 6 34,5
4 7 IV Duca Bogdan ROU 1027 Acs Sah Club Vados Arad 6,0 0,0 6 33,0
5 2 II Mocan Dragos ROU 1125 Cs Mediator Giarmata Vii 5,0 0,0 5 35,0
6 4 II Ghise Bogdan ROU 1056 Css Nr. 1 Timisoara 5,0 0,0 5 33,5
7 11 II Santimbrean Bogdan-Iacob ROU 1012 Csu Universitatea De Vest Timi 5,0 0,0 5 31,0
8 25 FC Gutu Catalin-Vlad-Aurelian ROU 1001 Cs Gloria Resita 5,0 0,0 5 29,0
9 5 II Palos Bogdan-Alexandru ROU 1053 Cs Sinandrei Timis 5,0 0,0 5 29,0
10 61 Vitelar Bianca ROU 1001 Cs Unirea Sannicolau Mare 5,0 0,0 5 27,5
11 32 FC Molocea Albert ROU 1001 Css Nr. 1 Timisoara 5,0 0,0 5 27,5
12 22 FC Enescu Vlad ROU 1001 Cs Mediator Giarmata Vii 5,0 0,0 5 27,0
13 6 IV Palote Ana-Maria ROU 1049 Acs Sah Club Vados Arad 4,5 0,0 4 29,5
14 47 FC Turbureanu Ingrid-Cristina ROU 1001 Cs Comunal Dudestii Noi 4,5 0,0 4 29,0
15 31 FC Milos Teodor-Andrei ROU 1001 Csu Universitatea De Vest Timi 4,5 0,0 4 27,5
16 42 FC Sufan Dalina-Silvana ROU 1001 Cs Sinandrei Timis 4,5 0,0 4 25,0
17 12 FC Alba Simon ROU 1001 Cs Comunal Dudestii Noi 4,5 0,0 4 21,5
18 3 IV Pragai Bogdan-Marcel ROU 1065 Cs Universitatea Arad 4,0 0,0 4 30,5
19 44 FC Szeidert-Subert Antoneta-Helen ROU 1001 Cs Mediator Giarmata Vii 4,0 0,0 4 28,0
20 33 FC Onica Maya-Briana ROU 1001 Cs Sinandrei Timis 4,0 0,0 4 27,0
21 17 FC Borciu Luca-Daniel ROU 1001 Cs Comunal Dudestii Noi 4,0 0,0 4 26,5
22 30 FC Marinescu Vlad ROU 1001 Cs Mediator Giarmata Vii 4,0 0,0 4 26,0
23 35 FC Pop Alexandru-Gabriel ROU 1001 Cs Timisul Sag 4,0 0,0 4 25,5
24 36 FC Puschita Denis-Adrian ROU 1001 Cs Giroc-Chisoda 4,0 0,0 4 25,5
25 45 FC Tomos Casiana-Maria ROU 1001 Cs Comunal Dudestii Noi 4,0 0,0 4 25,5
26 41 FC Stancea Ioan-Octavian ROU 1001 Cs Giroc-Chisoda 4,0 0,0 4 25,5
27 23 FC Gancsov Natalia-Melisa ROU 1001 Cs Unirea Sannicolau Mare 4,0 0,0 4 23,5
28 24 FC Gradinaru Andrei-Cristian ROU 1001 Cs Mediator Giarmata Vii 4,0 0,0 4 23,5
29 19 FC Dejeu Emanuel-Beniamin ROU 1001 Cs Comunal Dudestii Noi 4,0 0,0 4 23,0
30 38 FC Schmidt Mario-Daniel ROU 1001 Cs Unirea Sannicolau Mare 3,5 0,0 3 27,5
31 18 FC Cojocaru Chiril ROU 1001 Cs Sinandrei Timis 3,5 0,0 3 26,0
32 67 Munteanu Iulia ROU 1001 3,5 0,0 3 20,5
33 13 FC Aranghelovici Marco ROU 1001 Cs Unirea Sannicolau Mare 3,0 0,0 3 27,0
34 46 FC Toth Francisc-Edward ROU 1001 Cs Sinandrei Timis 3,0 0,0 3 26,0
35 54 Negru Patrik ROU 1001 Cs Giroc-Chisoda 3,0 0,0 3 25,0
36 51 Jicoane Vlad ROU 1001 Cs Timisul Sag 3,0 0,0 3 23,5
37 57 Popa Aislin ROU 1001 Recas 3,0 0,0 3 22,0
38 20 FC Dumitru Vlad-Adrian ROU 1001 Cs Mediator Giarmata Vii 3,0 0,0 3 20,0
39 37 FC Sabau Emanuel-Benedict ROU 1001 Cs Mediator Giarmata Vii 3,0 0,0 3 20,0
40 43 FC Surghe Adrian Vlad ROU 1001 Csu Universitatea De Vest Timi 3,0 0,0 2 20,5
41 34 FC Panici Karla Marina ROU 1001 Cs Comunal Dudestii Noi 3,0 0,0 2 20,5
42 27 FC Irhasiu Maria-Clara ROU 1001 Cs Giroc-Chisoda 2,5 0,0 2 26,0
43 29 FC Iucu Luca-Viorel ROU 1001 Cs Giroc-Chisoda 2,5 0,0 2 23,0
44 69 Soltesz Luca ROU 1001 2,5 0,0 1 24,5
45 21 FC Enescu Nadia ROU 1001 Cs Mediator Giarmata Vii 2,5 0,0 1 23,0
46 16 FC Bogdan Rares-Florin ROU 1001 Cs Mediator Giarmata Vii 2,5 0,0 1 17,5
47 28 FC Irhasiu Rares-Mihai ROU 1001 Cs Giroc-Chisoda 2,0 0,0 2 22,0
48 50 Handaric Tudor ROU 1001 Recas 2,0 0,0 1 24,5
49 68 Popa Elisa ROU 1001 2,0 0,0 1 21,5
50 15 FC Bogdan Andra-Maria ROU 1001 Cs Mediator Giarmata Vii 2,0 0,0 1 19,5
51 63 Canda David ROU 1001 2,0 0,0 1 19,0
52 60 Stokes Sara ROU 1001 Cs Giroc-Chisoda 2,0 0,0 1 17,5
53 59 Robu Maria ROU 1001 Cs Giroc-Chisoda 1,5 0,0 1 25,0
54 49 Bumbar Rares ROU 1001 Cs Giroc-Chisoda 1,5 0,0 1 22,0
55 8 II Varsandan Victor-Nicolae ROU 1024 Cs Mediator Giarmata Vii 1,0 0,0 1 24,0
56 14 FC Birtea Victor ROU 1001 Cs Mediator Giarmata Vii 1,0 0,0 1 21,0
57 26 FC Ionita Pavel ROU 1001 Cs Mediator Giarmata Vii 1,0 0,0 1 21,0
58 53 Nazarov Alexia ROU 1001 Cs Giroc-Chisoda 1,0 0,0 1 18,5
59 65 Dancu Dariana ROU 1001 1,0 0,0 0 18,5
60 39 FC Sirovita Iulia ROU 1001 Cs Mediator Giarmata Vii 0,0 0,0 0 18,5
61 40 FC Sirovita Oana ROU 1001 Cs Mediator Giarmata Vii 0,0 0,0 0 18,0
56 Paladuta Vlad ROU 1001 Cs Timisul Sag 0,0 0,0 0 18,0
58 Prejban Eduard ROU 1001 Cs Timisul Sag 0,0 0,0 0 18,0
66 Manciu Rares ROU 1001 Mediator Giarmata-Vii 0,0 0,0 0 18,0
65 64 Dancu Dariana ROU 1001 0,0 0,0 0 17,5
66 62 Blaguescu Tudor ROU 1001 0,0 0,0 0 17,0
67 52 Soltesz Luca ROU 1001 Cs Timisul Sag 0,0 0,0 0 16,0
68 48 Bledea Stefan ROU 1001 Cs Giroc-Chisoda 0,0 0,0 0 15,5
55 Nica Alexandru ROU 1001 Cs Comunal Dudestii Noi 0,0 0,0 0 15,5

Adnotare:

Lasă un răspuns